Çankırıda Ünlü Markalara Çorap Üreten Fabrikaya İşci Alınacak

9.8.2012 09:03:18

Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi tam kapasite üretime geçmeye hazırlanan Gelal Çorap Firması İnsan Kaynakları Müdürü Cüneyt Tınkır Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban KÜÇÜKGÜMRAH'ı ziyaret ederek fabrikanın son durumu ve yaşanılan süreçle ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban KÜÇÜKGÜMRAH ziyaret sonunda şu açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin en büyük 30 bin metrekare kapalı alana sahip ve Türkiye'de tekstilde ilk defa her aşamasıyla doğa dostu Green Factory denilen doğa dostu bir işletmedir. Dünya'ca ünlü spor markalarının çoraplarının tamamının üretileceği bir fabrika. Örneğin, Dünyaca ünlü İspanya'daki Real Madrid Futbolcularının giydiği, ABD'deki NBA Basketbolcularının giydiği çoraplar Çankırı Şabanözü OSB'de üretim yapan bir fabrikadan gitmesi gerçekten bize ayrı bir gurur ve sevinç veriyor.
Tam kapasite üretime geçmek için son aşamaya gelen fabrikada toplam 500 kişi istihdam edilecek. Şu an 160 kişinin çalıştığı fabrikanın acil 100 işçi ihtiyacı bulunmaktadır. Vardiyalı olarak çalışacak işçiler. Asgari Ücret+Sigorta+Yemek+Servis+Yılda bir maaş ikramiye, çorap örgü makinasında çalışacak 18–40 yaşları arasında çalışmak isteyen erkek işçiler Şabanözü OSB Gelal Çorap Firması İnsan Kaynaklar Müdürü Cüneyt Tınkır'a işsizim iş arıyorum diyen ve düzenli çalışacak herkes müracaat etsin.
 

Word'e aktar PDF'e aktar Yazdır E-mail ile gönder   

İlgili Diğer Haberler

Bağlı, İlgili ve İlişkili Kuruluşlar :
|
|
|
|
|
Server: WEBSERVERA, Online:1069